KOMPOZYTmeeting

Przyszłość należy do kompozytów!

Branża kompozytów w lutym w Expo Silesia!

Expo Silesia zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie wydarzenia poświęconego kompozytom - Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w dniach 27 – 28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, a także do zapoznania się z tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jednym z takich wydarzeń będzie trzecia edycja seminarium pt.:. „Materiały kompozytowe w przemyśle motoryzacyjnym i lotnictwie"orgaznizowanego wspólnie z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej, Polskim Towarzystwem Materiałów Kompozytowych oraz Expo Silesia. Nowością podczas Salonu będą Branżowe Warsztaty Eksperckie organizowane przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Salonu KOMPOZYTmeeting w jej centrum, to znaczący atut tego wydarzenia. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

Salon KOMPOZYTmeeting odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, którededykowane są kluczowym technologiom przemysłowym. W skład zakresu tematycznego wchodzić będzie m.in.: mechanika i narzędzia, elektronika i elektryka, serwis i obsługa produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistyka produkcji, automatyka i robotyka, hydraulika i pneumatyka, edukacja i szkolenia, instytucje i media branżowe.

Uczestnictwo w targach, warsztatach i seminarium dla gości branżowych jest bezpłatne po rejestracji  on-line do dnia 26 lutego 2019 na stronie internetowej targów.

Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.kompozytmeeting.pl

KONTAKT:
Magdalena Dzieciuch-Łój |kom.: +48 510 030 870|e-mail:  magdalena.dzieciuch@exposilesia.pl

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU

Zaproszenie (.pdf, 124,44 kB)