niedziela 22 lipca 2018

Ogłoszenie

Ogłoszenie dotyczące naboru (konkursu) na stypendia dla doktorantów i studenta, w ramach projektu realizowanego ze środków NCN.

Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Materiałowej w Warszawie prowadzi prace badawcze w ramach grantu Sonata Bis 7 pt. „Badania właściwości przeciwnowotworowych nano-kryształów 2D karbidków i azotków tytanu – faz MXenes”, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki. Celem naukowym projektu jest stworzenie nowej wiedzy dotyczącej właściwości bioaktywnych nowych dwuwymiarowych struktur karbidków/azotków lekkich metali przejściowych (tzw. faz MXenes), do zastosowań w nanomedycynie. Kierownikiem projektu jest Dr inż. Agnieszka Jastrzębska.

W zawiązku z realizacją projektu poszukujemy dwóch DOKTORANTÓW i jednego STUDENTA do zatrudnienia w ramach stypendiów naukowych. Szczegółowe informacje o oferowanych stypendiach i wymagania dla kandydatów zamieszczono w załącznikach do ogłoszenia.

1-stanowisko-stypendysta-doktorant | 2-stanowisko-stypendysta-doktorant | 3-stanowisko-stypendysta-student