sobota 23 czerwca 2018
Tekst
   

Studia podyplomowe

Wśród obszarów działalności Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej znaczące miejsce zajmują dodatkowe formy kształcenia. Obejmują one studia podyplomowe, kursy i szkolenia, organizowane w Zakładzie Projektowania Materiałów pod kierownictwem prof. Krzysztofa J. Kurzydłowskiego.

Stanowią uzupełnienie wiedzy z różnych gałęzi inżynierii materiałowej. Pomagają praktykom w nadążeniu za rozwojem nowoczesnych materiałów, metod projektowania i eksploatacji urządzeń. Celem zorganizowanych form szkolenia jest zatem transfer nauki o materiałach do różnych gałęzi przemysłu.

Zajęcia na Wydziale prowadzone są przez specjalistów o światowej renomie przy współpracy z innymi ośrodkami naukowo-badawczymi.

Proponowane zajęcia mogą być zorganizowane zgodnie z programem proponowanym przez kierownika studium. Realizowane są także szkolenia indywidualne dla potrzeb poszczególnych firm o tematyce ściśle związanej z daną dziedziną przemysłu.

Zapewniamy elastyczne podejście do planowania i realizowania zajęć, które mogą odbywać się w budynku Wydziału Inżynierii Materiałowej bądź w salach wykładowych udostępnionych przez zleceniodawcę. Oferujemy także możliwość organizowania kursów w formie wyjazdowych, kilkudniowych szkoleń.

Studia podyplomowe

Siedziba główna WIM
 • Wydział Inżynierii Materiałowej
  ul. Wołoska 141
  02-507 Warszawa
 • Wydział Inżynierii Produkcji
  Gmach Nowy Technologiczny
  ul. Narbutta 85
  02-524 Warszawa
 • Gmach Środkowo Lotniczy
  ul. Nowowiejska 24
  00-665 Warszawa
 • Gmach Nowy Lotniczy
  al. Niepodległości 222
  00-663 Warszawa
 • Budynek "Bytnara"
  ul. J. Bytnara 25
  02-645 Warszawa