poniedziałek 29 maja 2017

Certyfikacja

Laboratorium Badań dla Przemysłu PW WIM otrzymało Świadectwo Uznania Laboratorium nr LBU – 249/27 od Urzędu Dozoru Technicznego.

Świadectwo Uznania UDT potwierdza, że w laboratorium jest wdrożony system zarządzania zgodny z PN-EN ISO/IEC 17025:2005. (załączyć świadectwo uznania)

Zakres metod badawczych:

Emisja Akustyczna

• AT/01- Badanie urządzeń ciśnieniowych
  • AT/02- Badanie urządzeń ciśnieniowych w warunkach eksploatacji
  • AT/03- Badanie konstrukcji nośnych urządzeń
  • AT/04- Badanie den naziemnych, metalowych zbiorników magazynowych o osi pionowej

Pomiary twardości

• (załączyć zakres metod badawczych)

Certyfikaty NDT Personelu

Level III (załączyć certyfikat Krystiana Paradowskiego)

Level II (załączyć certyfikat Tomasza Lusy, Janka Płowca, Radosława Karczewskiego)