poniedziałek 24 lipca 2017

Wręczenie dyplomów laureatom Konkursu Wiedzy o Materiałach

Laureatki 11 Konkursu Wiedzy o Materiałach

W czasie posiedzenia Rady Wydziału Inżynierii Materiałowej PW, 24 marca 2017 r., miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów laureatom 11 Konkursu Wiedzy o Materiałach. Laureatkami tegorocznego Konkursu zostały:

• Karolina Sowińska z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałbińskiego w Radomiu
  • Zofia Dziekan z XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

Słowa podziękowania wraz z pismem wyrażającym wielkie uznanie, Dziekan przekazał dla Pani Małgorzaty Wrzeszczyk-Wronka, nauczycielki chemii z IV Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu, która czuwała nad przygotowaniem Karoliny Sowińskiej do Konkursu.

Mamy nadzieję, że niedługo obie Laureatki pojawią się na Wydziale jako studentki, do czego uprawnia tytuł laureata Konkursu Wiedzy o Materiałach.