piątek 22 września 2017

Ekosystem Innowacyjności

Technologie informatyczne w usługach prawnych – szanse i ryzyka.

Spotkanie z cyklu Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

Prelegenci: prof. H. Rybiński (Politechnika Warszawska), T. Zalewski (radca prawny), dr M. Araszkiewicz (Uniwersytet Jagielloński), dr T. Żurek (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej), J.Piotrowski (Contractchecker.co).

11 maja 2017 r. godz. 15.30-18.30, Sala 4.01 (IV p.)
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW
ul. Rektorska 4, Warszawa

Link do formularza rejestracyjnego

Agenda