poniedziałek 23 kwietnia 2018

CIYSCon

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – prof. dr hab. Edwarda Szłyka oraz Komitetu Organizacyjnego konferencji mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej - XII Copernican International Young Scientists Conference (CIYSCon).

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2018 roku. Międzynarodowa edycja konferencji stanowi kontynuację od lat z powodzeniem organizowanego Kopernikańskiego Seminarium Doktoranckiego.

Jest ona skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe z całej Europy, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.ciyscon.umk.pl

Z wyrazami szacunku Komitet Organizacyjny CIYSCon
Wydział Chemii,Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Materiały informacyjne: Zaproszenie | Ulotka | Ulotka 2