niedziela 17 grudnia 2017

Materiały i Technologie XXI wieku

Studenckie Koło Naukowe MATER-TECH przy współpracy z władzami Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej organizuje w dniu 17 maja 2018r. jubileuszową XX Międzynarodową Studencką Sesję Naukową „Materiały i Technologie XXI wieku”.

Istotą organizowanej Sesji jest wymiana doświadczeń naukowych studentów, poszerzenie wiedzy nabytej podczas toku studiów oraz zawarcie nowych znajomości. Wszystkie artykuły zostaną opublikowane w materiałach pokonferencyjnych, a za najlepsze przewiduje się nagrody. Tematyka sesji obejmuje obszar inżynierii materiałowej i tematy pokrewne m.in materiały metaliczne, materiały ceramiczne, kompozyty i polimery. zaawansowane technologie, inżynieria powierzchni, inżynieria chemiczna i biochemiczna, recykling i ochrona środowiska oraz inżynieria jakości.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Dodatkowo osobom spoza województwa śląskiego gwarantujemy bezpłatny nocleg!

Serdecznie zapraszamy. Kontakt i zgłoszenia - www.sesja.matertech.pl