poniedziałek 23 kwietnia 2018

Wyniki konkursu Wiedzy o Materiałach 2017/2018

16 marca br. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Wiedzy o Materiałach. Laureatkami miejsc I-III 20. Konkursu Wiedzy o Materiałach zostały:

• Zuzanna Krawczyk, uczennica klasy 3, II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku,
  • Daria Pałgan, uczennica klasy 3, IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Dra T. Chałubińskiego w Radomiu,
  • Anna Soczewka, uczennica klasy 2, I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach.

Wyróżniony w Konkursie został:

• Wiktor Jakubas z 1 klasy I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

Wszyscy laureaci mogą zostać studentami kierunku inżynieria materiałowa prowadzonego przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy też wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie.

Uczestników, którym nie powiodło się w Konkursie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na studia na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.