poniedziałek 23 kwietnia 2018

Wizyta uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach

26 marca br. na Wydziale Inżynierii Materiałowej gościliśmy młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. Uczniowie tego Liceum wykazują aktywność i zainteresowanie inżynierią materiałową.

W tegorocznym Konkursie Wiedzy o Materiałach laureatką miejsca I-III została Anna Soczewka, a w Konkursie 2007/2008 III miejsce uzyskała Agnieszka Filipiuk. Obie laureatki były zachęcane do uczestnictwa w Konkursie i przygotowane przez nauczycieli Liceum. Stąd pomysł, aby zaprezentować nasz Wydział większej grupie uczniów. Uczestnicy wysłuchali krótkiej prezentacji na temat inżynierii materiałowej, a następnie wzięli udział w pokazach prowadzonych przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału. Bardzo liczymy na kontynuację współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach oraz, że jego uczniowie zasilą grono naszych studentów.