sobota 23 czerwca 2018

Dzień i Noc PW

Dwanaście godzin pełnych wrażeń, czekać będzie zarówno na tych małych, jak i większych pasjonatów nauki. Już 19 maja Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy.

W tym roku Politechnika Warszawska postanowiła połączyć 2 świetne wydarzenia: Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro” i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej. W ten sposób zarówno mali odkrywcy, jak i ci więksi będą mogli spędzić czas na warszawskiej politechnice i odkryć jej tajemnice.

Aby pokazać małym odkrywcom możliwości jakie oferuje nauka i technika, Politechnika Warszawska organizuje w sobotę, 19 maja b.r. Piknik Edukacyjny "Od Mikro do Makro". Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, w tym uwielbiany przez dzieci basen z piłeczkami. Dla „pszczółek”, „biedronek” i „starszaków” przygotowane zostały specjalne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję dać upust swojej naukowej energii. Wszyscy żądni wiedzy będą mogli uczestniczyć również w wykładach zorganizowanych przez Wydziały PW.

Przeczytaj więcej o Pikniku Edukacyjnym „Od mikro do makro”

Po zakończeniu zabawy na Pikniku, starsze dzieci i dorośli będą mogli poznać tajemnice i zakamarki uczelni podczas Nocy Muzeów na Politechnice Warszawskiej. Spacer z przewodnikiem po kampusie centralnym uczelni, pokaz chemiczny z efektami świetlnymi w plenerze, wykłady popularnonaukowe, pokaz kuchni molekularnej – to tylko część z atrakcji przygotowanych dla odwiedzających tej nocy PW.

Szczegółowe informacje o Nocy Muzeów na PW

Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy. Zapraszamy!

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Paulina Król
Biuro ds. Promocji i Informacji