Lektoraty język angielski specjalistyczny poziom B2+ dla studentów II stopnia WIM

studenci w bibliotece

Lektoraty organizowane przez Studium Języków Obcych w semestrze zimowym 2023/2024.

Zapisy wyłącznie przez system USOS trwają od 29 września do 10 października godz. 14.00. Początek zajęć na studiach stacjonarnych: od 10 października.

STUDIA STACJONARNE II stopnia (mgr)
GRUPA 1
6420-97H30-0SA-0054
poziom B2+; j. angielski specjalistyczny
Natalia Janota
wtorek 12.15-13.45

1. Zaloguj się do systemu USOSweb PW i przejdź do opcji DLA STUDENTA
  2. Przejdź do REJESTRACJI
  3. Wybierz: Rejestrację na lektoraty – poziom B2+
  4. Po przejściu do rejestracji należy wybrać grupę.

Informacje dotyczące lektoratów na stronie SJO: https://www.sjo.pw.edu.pl/studenci/studia-magisterskie/

Studenci, którzy w ramach programu Erasmus+ zaliczyli co najmniej jeden semestr nauki na uczelni zagranicznej na studiach II stopnia w języku, który chcą zaliczyć, lub którzy wznawiają studia i mają obowiązek uzupełnienia zaliczenia z języka obcego, proszeni są o zapoznanie się z informacją na ten temat na w/w stronie i ewentualne zgłoszenie mailowe do pełnomocnika najpóźniej do 9 października 2023.

Pełnomocnik - kontakt: natalia.janota@pw.edu.pl