niedziela 22 lipca 2018
Tekst
   

Kurs biblioteczny on-line dla studentów I roku

Kurs biblioteczny w formie elektronicznej dla studentów I roku, Wydziału Inżynierii Materiałowej PW będzie otwarty w terminie od 20.10.2017 r. do 23.10.2017 r. włącznie na Platformie Edukacyjnej Politechniki Warszawskiej

Studenci nieposiadający dostępu do Internetu mogą korzystać z komputerów w Bibliotece Wydziałowej oraz w Bibliotece Głównej:

 • Sala Komputerowa p. 71A (parter),
 • BG Wolny Dostęp (poziom II, III).

Godziny otwarcia bibliotek można sprawdzić na ich stronach domowych:

Instrukcja logowania do kursu

Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zapisać się na kurs według poniższej instrukcji:

 1. Studenci Politechniki Warszawskiej logują się na Platformę Edukacyjną Politechniki Warszawskiej z wykorzystaniem kont USOS.
 2. Wybierz "Zaloguj się" (w prawym górnym rogu ekranu)
 3. Kliknij „Logowanie z wykorzystaniem kont ogólnopolitechnicznych USOS…”
 4. Wprowadź swój login: numer PESEL lub adres email podany przy rekrutacji (bądź identyfikator uzyskany w dziekanacie właściwego wydziału w przypadku cudzoziemców i osób nie posiadających numeru PESEL)
 5. Wprowadź swoje hasło: hasło z systemu Rekrutacja PW (dla studentów I semestru studiów I stopnia PW)
  Uwaga!
  Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, spróbuj odzyskać je samodzielnie, wykonując procedurę odzyskiwania w aplikacji dostępnej pod adresem (link resetowania hasła). W przypadku braku wystarczających danych w systemie, bądź braku możliwości samodzielnego odzyskania hasła, należy zgłosić się do Dziekanatu Swojego Wydziału.

Wszelkie uwagi i problemy proszę zgłaszać pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolenie jest obowiązkowe.

image
image
image

WebMail

Panel pocztowy → tutaj

Informacje jak skonfigurować program pocztowy → tutaj