środa 21 lutego 2018

Seminarium: Przedsiębiorczość akademicka

Szanowni Państwo,
W imieniu Działu Badań i Analiz CZIiTT PW serdecznie zapraszamy na seminarium „Przedsiębiorczość akademicka. Badania społeczne na Politechnice Warszawskiej”.

W trakcie spotkania opowiemy o serii badań społecznych, które realizujemy na Politechnice Warszawskiej w zakresie akademickiej przedsiębiorczości, a także o wyjazdach naszych badaczy na mobilności do Wielkiej Brytanii, Korei Południowej oraz Słowenii.

Kiedy: 25.01.2018, godz. 17:00 – 18:30

Gdzie: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, sala 4.07

Rejestracja: http://bit.ly/2BiJq96

Seminarium poprowadzą: Katarzyna Modrzejewska, dr Aleksandra Wycisk, Dariusz Parzych, Dominika Boguszewska i Magdalena Ruszczak z Działu Badań i Analiz CZIiTT PW

Temat przedsiębiorczości jest nam bliski od 2014 roku, kiedy podjęliśmy się pierwszego badania na ten temat. Spodobało nam się do tego stopnia, że dziś mamy przyjemność być częścią międzynarodowego projektu badawczego „Global Entrepreneurial Talent Management 3 – GETM3” realizowanego z funduszy Marie Skłodowska-Curie: Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach programu Horyzont 2020 (no. 734824).

W projekcie GETM3 badamy najmłodsze pokolenie na rynku pracy - postawy młodych ludzi wobec edukacji i planów zawodowych. Wyzwania związane z wejściem nowego pokolenia na rynek pracy są analizowane z perspektywy studentów, uczelni i otoczenia społeczno-gospodarczego.

GETM3 to badanie przedsiębiorczości w międzynarodowym kontekście - partnerami w projekcie są uczelnie i przedsiębiorstwa z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej.